Front Office

Warning: include(): Filename cannot be empty in /home/r46480etwo/public_html/basel.e-twow.ro/wp-content/plugins/simple-job-board/public/partials/simple-job-board-template-functions.php on line 31

Warning: include(): Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/r46480etwo/public_html/basel.e-twow.ro/wp-content/plugins/simple-job-board/public/partials/simple-job-board-template-functions.php on line 31

Craiova
Postat acum 1 an

Candidatul ideal:

  • studii medii;
  • experiență de minim 1 an pe un post similar;
  • bune cunoștințe de operare pe calculator și MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
  • cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;
  • abilități de comunicare și relaționare cu clienții
  • prezența agreabilă, amabilitate, abilități foarte bune de comunicare și negociere;
  • capacitate de a lua decizii rapide, eficiențe și responsabile;
  • abilități de planificare și organizare.
  • experiența în vânzări reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie;

Descrierea jobului:

  • să înregistreze şi să realizeze prelucrarea informațiilor;
  • să execute lucrări de birou şi secretariat;
  • să tina registre de evidentă;
  • să țină evidența condicilor de prezență;
  • să realizeze lucrări de clasificare documente;
  • să realizeze trierea, înregistrarea și distribuirea corespondenței;
  • să asigure serviciul în centrale telefonice;
  • să furnizeze la cererea clientului informații cu privire la: tipul de produse, caracteristicile si prețul acestora;
  • să asigure informarea corectă și la timp cu privire la promoțiile existente și orice alte informații de interes pentru client prin intermediul sistemelor de comunicare;
  • să furnizeze informații solicitate de clienți;
  • să țină evidenta Concediilor de odihna si a Fiselor de prezenta, prin centralizarea informațiilor primite de la șefii de ateliere/ departamente;
  • să țină legătura cu firmele de curierat cu care firma colaborează si sa ajute la realizare si transmiterea corespondentei;

Descriere companiei:

E-TWOW este parte a unui concept internațional, care, prin intermediul tehnologiilor înalte folosite în procesul de producție, a realizat vehicule electrice unice, care se diferențiază prin caracteristici tehnice revoluționare.

Echipa este una entuziastă, realizată din profesioniști, întotdeauna pregătiți pentru noi provocări și mereu în contact cu utilizatorii vehiculelor E-TWOW.Promovăm ineditul și inovația și le oferim clienților noștri o alternativă pe care nu și-au imaginat-o, dar care va deveni indispensabilă pentru ei.

Îmbinând experiența în domeniul mecanic și electric cu pasiunea și necesitatea creării unor soluții inovative de transport, echipa noastră a realizat cele mai bune vehicule electrice pe doua roți.

Caracteristici

Pozitie JobFront Office
Experienta minima1 an

Aplica online completand formularul de mai jos!

Este necesara o adresa de email valida.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.