Tehnician Service

Cluj
Postat acum 9 luni

Descrierea Jobului:

  • Asigurarea activitatii de service in cadrul showroom-ului E-TWOW Cluj
  • Asigura prestarea serviciilor de service in garantie si postgarantie;
  • Intocmeste documente de constatare, necesar, evidenta si raportare tehnica referitoare la activitatile desfasurate
  • Programeaza clientii pentru efectuarea lucrarilor;
  • Sa mentina curatenia locului de munca;

Cunostinte minime necesare:

  • Cunostiinte in domeniul mecanic si electric
  • Reglat si schimbat piese biciclete/ trotinete

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe de operare calculator  MS Office365 si navigare Internet
  • Experienta de minim 1 an intr-un post similar;
  • Sa fie un bun organizator

Constitue avantaj:

  • Lucru cu casa de marcat, POS

Se ofera:

  • Training de catre personal autorizat E-TWOW.
  • Pachet salarial atractiv;
  • Conditii de lucru la standarde europene;
  • Telefon de serviciu.

Caracteristici

Pozitie JobTehnician Service
Experienta minima1 ani

Aplica online completand formularul de mai jos!

Este necesara o adresa de email valida.
Este necesar un număr de telefon valabil

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.