Tehnician Service si Mentenanta – Craiova

Craiova
Posted 3 luni ago

Descrierea Jobului:

  • Execută operațiuni de service a vehiculelor electrice conform instrucțiunilor, documentației si tehnologiei de asamblare si verificare pentru fiecare produs in parte.
  • Intocmească Fisele de Service
  • Verifica vehiculele electrice conform documentației si instrucțiunilor primite
  • Realizeaza operațiuni de service vehiculele electrice pe baza tehnologiei de montaj
  • Constata si remediaza eventualele defectiuni reclamate de beneficiar;
  • Transmite informații către șeful de atelier asupra realizării reparațiilor si a altor probleme ce apar in procesul  de service
  • Asigura acuratețea înregistrării datelor in documentele de lucru
  • Execută intervențiile cu promptitudine și profesionalism;

Candidatul ideal:

  • Absolvent al liceului pe meserii din domeniul tehnic (mecanic, mecanic auto, electromecanic) sau al școlii profesionale;
  • Engleza nivel mediu;
  • Bune cunoștințe de operare  calculator  MS Office365 si navigare Internet
  • Experienta de minim 2 ani intr-un post similar – constituie avantaj
  • Sa fie un bun organizator

Se ofera:

  • Pachet  salarial atractiv;
  • Conditii de lucru la standarde europene;

Job Features

Job CategoryTehnician Service
Experienta minima2 ani

A valid email address is required.
A valid phone number is required.